Pilotproekts

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Pilotproekts

Atbildēt Lapsa » 27 Okt 2015 10:39

Esat gatavas iemēģināt adīšanai Gaismas Pili? Piedāvāju mēneša pēdējo ceturtdienu - 29.oktobri. Tālāk tad redzēsim, kā mums ies. Pulcējamies adīt, sākot no 17.00, bibliotēka vaļā līdz 20.00.
Ir daži svarīgi noteikumi:
Bibliotēkā nedrīkst ienest un lietot ēdienu un dzērienus.
Somiņas jāatstāj garderobē, individuālā skapītī
. Vēlams, lai maciņā būtu 1 eiro monēta, ar ko aizslēgt skapīti. To pēc tam dabūsiet atpakaļ. Ja nākat vairākas kopā, varat izmantot vienu skapīti. Adīkli jau mājās ieliekam smukā maisiņā, bet bibliotēkā to ieliksim bibliotēkas somiņā, ko var dabūt turpat garderobē. Tai pašā somiņā varam ielikt arī maciņu un telefonu.
Tātad - atnākam, novelkam virsdrēbes, atstājam garderobē, atstājam somiņas skapīšos, ejam pie reģistratūras letes. Paņemam vienreizējo caurlaidi. Braucam ar eskalatoru uz Mezonīna stāvu (stāvs starp 1. un 2.). Uzreiz no eskalatora ieraugam lielu zaļu uzrakstu Uzziņu un informācijas centrs. Ejam iekšā un pa plato balto sliedi (lasītavas galā ir kabīnes vājredzīgajiem, tālab sliede uz paklāja ir ļoooooti pamanāma) ejam gandrīz līdz otram lasītavas galam. Tur pagriežamies pa labi un ieraugam stikla durvis ar kabineta numuru M11. Tur tad arī adīsim. Ja kaut kas nav skaidrs, vienmēr var pajautāt lasītavas dežurantam, viņas būs lietas kursā.
Ekskluzīvi pirmajā reizē piedāvāju ekskursiju pa bibliotēku manā pavadībā. Tad gan jāpulcējas 15.30. Ir gribētājas?
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 241
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Re: Pilotproekts

Atbildēt Sima » 27 Okt 2015 13:19

Visas laikam biedē tā bagāžas nodošana un tas, ka nevarēs padzert kaPiju :D .
Bet ja nopietni, Lapsiņ, - līdzi var ņemt tikai mazizmēra adīklīti, vai ne? Un vēl - vai kaut kur tuvākajā apkārtnē var noparkoties?
Es vēl nepiesakos, tikai domāju par tēmu...
Sima

Atbildes: 21
Pievienojies: 10 Nov 2012 11:07

Atbildēt Lapsa » 27 Okt 2015 14:22

Sima rakstīja:Visas laikam biedē tā bagāžas nodošana un tas, ka nevarēs padzert kaPiju :D

Ak jē, nu tad ada mājās :roll:
Dikti lielu pusgatavu vīriešu džemperi tiešām labāk neņemt, vienkārši nebūs ērti viņu ietūcīt tai plakanajā portfelītī, bet nu pārspīlēt ar minimālismu arī nevajag.
Par stāvvietām un nokļūšanu lasīt šeit: http://lnb.lv/lv/kontakti/ka-noklut
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Beta » 27 Okt 2015 16:19

Ok, ja mani palaidīs, mēģināšu. Ja pilots, tad pilots :) Paldies, Lapsa, par iniciatīvu :))
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt Murkšķis » 27 Okt 2015 22:11

Mani sāk pārņemt greizsirdība... :) Ja šis projekts iedzīvināsies, kādai turpmākai reizei pieskaņošu savas brīvdienas!
Murkšķis

Atbildes: 98
Pievienojies: 22 Aug 2011 00:46

Atbildēt Lapsa » 28 Okt 2015 12:55

Tātad pagaidām man ir pieteikušies 4 cilvēki. Viens no viņiem uz ekskursiju.
Ja piekrišanas nebūs, pilots tā arī paliks pilots. Blakus tēmā daudzas bēdājās, ka tusiņi netiek rīkoti un nu, kad tusiņš tiek organizēts, atsauksme ir visai vāja. Kas vainas? Neder diena? Neder vieta? Uztraucaties par skarbajiem noteikumiem? Ticiet man, tas tikai izklausās sarežģīti, ka somas jānoliek skapīšos. Īstenībā šo procedūru veic katrs bibliotēkas apmeklētājs, tas ir - vairāki simti cilvēku dienā un nekas!
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Chita » 28 Okt 2015 14:26

Vāāj, kā es gribu uz bibliotēku!
un vēl adīt....āāāhhh :cry:
Chita

Atbildes: 117
Pievienojies: 26 Aug 2011 18:04

Atbildēt Binga » 29 Okt 2015 08:41

Pasi vajag pie reģistrācijas?
Piesakos uz ekskursiju :)
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 555
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Lapsa » 29 Okt 2015 09:17

Tātad - šodien adam Gaismas Pilī! Ap 15.30 ganīšos garderobes rajonā, lai sagaidītu tās, kuras vēlas doties ekskursijā. Visu dienu būšu pieejama pa telefonu, ja nu gadījumā kādi jautājumi (tel. 29338994).
Binga, pasi vajag tikai tad, ja gribi piereģistrēties par lasītāju. Vienreizējam apmeklējumam nevajag.
Jā, starp citu - fotografēt drīkst!
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Beta » 29 Okt 2015 09:26

Lapsa rakstīja:Tātad pagaidām man ir pieteikušies 4 cilvēki. Viens no viņiem uz ekskursiju.
Ja piekrišanas nebūs, pilots tā arī paliks pilots.
Savējie jāatbalsta - centīšos būt par varas makti... :D Tik jāsaplāno darbi un pa plauktiem jāsaliek citus darbus veicošei cilvēki :D Bet saudzējiet mani, ja netikšu... Ar bērniem visādi gadās... ;) Lapsa tel.nr. piefiksēju, sūtīšu atteikumu, ja nu tiešām netikšu... :( Un vispār - ekskursija arī vilina... Darīšu darbu un domāšu, ja kas - uz vadiem!!! :)
Last edited by Beta on 29 Okt 2015 09:33, edited 1 time in total.
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Nākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis